Sociale dienst

ALS HET AANVOELT

ALSOF JE OP DE PECHSTROOK VAN HET LEVEN STAAT…

WEET DAT JE DAN TERECHT KUNT BIJ DE SOCIALE DIENST

EEN GROEP MAATSCHAPPELIJK WERKERS STAAT ER VOOR JE KLAAR

ZE LUISTEREN NAAR JOUW VERHAAL

GEVEN ADVIES,

ONDERZOEKEN JE RECHTEN EN PLICHTEN,

ONDERSTEUNEN JE,

ZOEKEN NAAR OPLOSSINGEN.

DE SOCIALE DIENST GAAT MET JE MEE TOT JE AANGEEFT: IK KAN WEER ZELF MIJN WEG VERVOLGEN

OP HET RITME VAN DE SAMENLEVING

_________________________________________________

De sociale dienst van het OCMW helpt iedereen die met een sociale vraag of een probleem zit. Samen worden alle vragen en problemen, van klein tot groot, aangepakt en worden de positieve mogelijkheden bekeken. Jullie gegevens worden vertrouwelijk behandeld en niet doorgegeven. Ook met een vraag tot informatie, advies of administratieve hulp kan je bij ons terecht.

OPENINGSUREN

Elke voormiddag van 9u tot 11u30

Op donderdag van 16u tot 18u

Of op afspraak: 057/49 08 10 - delfien.denorme@ocmwlangemark-poelkapelle.be

SPREEKUREN MAATSCHAPPELIJK WERKERS

Delfien Denorme - 057/49 08 27 delfien.denorme@ocmwlangemark-poelkapelle.be

Diensthoofd

Niet aanwezig op woensdag

Christa Vander Meiren - 057/49 08 12 christa.vandermeiren@ocmwlangemark-poelkapelle.be

Maandag 9u - 11u30

Vrijdag 9u - 11u30

Niet aanwezig op dinsdag en woensdag

Ilse Verbeke - 057/49 08 13 ilse.verbeke@ocmwlangemark-poelkapelle.be

Dinsdag 9u - 11u30

Donderdag 16u - 18u

Vrijdag 9u -11u30

Dennis Verhoustraete - 057/49 08 28 dennis.verhoustraete@ocmwlangemark-poelkapelle.be

Dinsdag 9u - 11u30

Donderdag 9u - 11u30 en 16u - 18u

Lieselot Ameel - 057/49 08 23 lieselot.ameel@ocmwlangemark-poelkapelle.be

Maandag  9u - 11u30

Donderdag 16u - 18u

Vrijdag 9u -11u30

Deborah Calmeyn - 057/49 08 18 deborah.calmeyn@ocmwlangemark-poelkapelle.be

Donderdag 9u - 11u30 en 16u - 18u

Niet aanwezig op maandag en vrijdag

Sociale dienst

Zonnebekestraat 71
8920 Langemark-Poelkapelle
T 057/49.08.10
F 057/48.52.89
Mail ons

Openingsuren

ma :

09.00u - 11.30u

di :

09.00u - 11.30u

wo :

09.00u - 11.30u

do :

09.00u - 11.30u
16.00u - 18.00u

vr :

09.00u - 11.30u

of op afspraak